r "Szlachetna Paczka" w SMS Rekord!

"Szlachetna Paczka" w SMS Rekord!

Pełna mobilizacja świąteczna...

Nasza szkoła postanowiła dołączyć do akcji świątecznej "Szlachetna Paczka"! Nastąpiła pełna mobilizacja wśród uczniów, rodziców, nauczycieli i pracowników SMS. Zainteresowanie przerosło oczekiwania organizatorów - pani Bogumiły Malinowskiej, pani Anety Janik i ks. Pawła Radziejewskiego. Zaledwie po kilku dniach od rozpoczęcia zbiórki zabrakło miejsca dla kartonów pełnych żywności, środków czystości, pomocy szkolnych, odzieży i specjalnych upominków. 

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w akcji. Dzięki Wam, dzięki "Szlachetnej Paczce" nadchodzące Święta Bożego Narodzenia staną się dla wybranej Rodziny świętami miłości, radości i - co najważniejsze - nadziei. DZIĘKUJEMY!

                                        

                                        

 

 

 

"Prawie wszyscy bramkarze byli szaleni"

Wywiad z Michałem Kałużą - część I 

Wolontariat i muzyka!

Nasi uczniowie na festiwalu Crossover...

Dodatkowe wolne dni od zajęć

Modyfikacja w organizacji roku szkolnego 2017/2018

Dzień otwarty w SMS!

W dniu 21.04.2018 zapraszamy na Dzień Otwarty w SMS...

Marek Sokołowski w naszej szkole!

Klasa III gimnazjum i jej projekty edukacyjne...