r Aktualności

Powołany Oskar

Tak młody wiekiem „rekordzista” chyba nigdy wcześniej nie został dostrzeżony przez szkoleniowców Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Czytaj dalej

Dzień Nauczyciela

12.10.2018r., w związku ze zbliżającym się Dniem Edukacji Narodowej, powszechnie znanym jako Dzień Nauczyciela, pojawiło się w szkole wiele miłych akcentów.

Czytaj dalej

Licealna bitwa z happy endem!

5-tego października doszło do starcia, które na kartach historii zapisało się wielkimi zgłoskami! W bitwie pod Żywcem dwie armie złożone z uczniów Liceum SMS Rekord stanęły naprzeciwko siebie, aby rozstrzygnąć wszystkie, dotychczas niewyjaśnione spory. Bezlitosna wojna zachowała jednak relacje dwóch żołnierzy, biorących udział w walce po przeciwnych stronach barykady. Specjalnie dla Państwa, jako pierwsi publikujemy znalezione przez historyków zapiski z rywalizujących ze sobą obozów!

Czytaj dalej

Energetyczna klasa VIII w Energylandii

Początkiem października klasa VIII Szkoły Podstawowej udała się na wycieczkę do Energylandii. Była to nagroda za najlepszą frekwencję w ubiegłym roku szkolnym. Dzień wyprawy relacjonuje Paweł Mura.

Czytaj dalej

Święto dla każdego „lenia” to cukierki i zwolnienia

1 października obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Chłopaka. Z tej okazji uczennice klasy 3 gimnazjum, jako reprezentantki żeńskiej części naszej szkoły, rozdawały cukierki oraz składały chłopcom życzenia. Gronu pedagogicznemu również nie umknął ten szczególny dzień. W ramach prezentu nauczyciele nie wzywali chłopców do odpowiedzi ustnej.

Czytaj dalej

Jak zostać radnym? Odpowiedź jest prosta…

Wybory do Młodzieżowej Rady Miasta zbliżają się wielkimi krokami. 10-tego października ze wszystkich klas licealnych wybranych zostanie dwóch delegatów, którzy reprezentować będą naszą szkołę w Ratuszu. Na czym polegają spotkania MRM? Z czym wiąże się roczna kadencja? O to, jak wygląda praca „od kuchni” zapytaliśmy zeszłorocznego radnego Piotra Walasa z klasy III LO.

Czytaj dalej

Zebranie z rodzicami

Zebrania z rodzicami odbędą się 14 września 2018 r. /piątek/ o godz. 17.00.

Serdecznie zapraszamy

Rok szkolny 2018/2019 rozpoczęty!

3 września 2018 roku uczniowie SMS BTS „Rekord” rozpoczęli kolejny rok szkolny. Na inauguracji, oprócz uczniów, obecni byli również rodzice, nauczyciele, trenerzy oraz zaproszeni goście.

Czytaj dalej

Ogłoszenie wyników Konkursu na recenzję za wrzesień i październik!

Zwycięzcami Konkursu na recenzję we wrześniu oraz październiku zostają Dominika Chomiuk z klasy II LO oraz Sebastian Sikora z klasy I LO.

MARATON MATEMATYCZNY

W dniu 9 listopada odbył się w naszej szkole wieczorny maraton matematyczny.

NIEPODLEGŁY REKORD!

W dniu 9 listopada spotkaliśmy się, by uczcić setną rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę.

Powołany Oskar

Tak młody wiekiem „rekordzista” chyba nigdy wcześniej nie został dostrzeżony przez szkoleniowców Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Wycieczka klasy V do Energylandii

Dnia 19.10 br. odbyła się pierwsza wycieczka klasy 5 SP do parku rozrywki w Zatorze. Relacjonuje Kacper Drużbacki.