Wyprawa na Magurkę z fundacją Per Corda!

Klasa II gimnazjum połączyła siły z niepełnosprawnymi dziećmi... 

Poniżej prezentujemy relację z wycieczki autorstwa Adriana Wali - ucznia klasy II gimnazjum...

Na sobotę (20.05.2017) mieliśmy zorganizowaną klasową wycieczkę na Magurkę. Wyprawa zapowiadała się interesująco, bowiem mieliśmy połączyć siły z dziećmi z fundacji PER CORDA.

Dzień przywitaliśmy z uśmiechem, gdyż za oknami była piękna pogoda. Gdy przyszliśmy na miejsce zbiórki, zobaczyliśmy sporą grupę naszych rówieśników. Na samym początku byliśmy nieśmiali, lecz później wszytko się rozkręciło. Pod górę pchaliśmy dwa rowerki, oczywiście grupkami na zmianę, aby się nie ''''zajechać''''. W jednym z pojazdów stacjonował Szymon, który po nieszczęśliwym wypadku na nartach wylądował na wózku inwalidzkim. Chłopak emanował pozytywną energią i humorem. Tym samym bardzo nas motywował. Opowiadał nam różnorodne żarty. Na szczycie czekało na nas ognisko oraz gry i zabawy ruchowe. Zostały świetnie przemyślane, więc nikt nie miał prawa się nudzić. Po aktywnej rozrywce zaczęliśmy schodzić w dół.

Ta wycieczka była bardzo ciekawa i zabawna. Mam nadzieję, że dzieci z fundacji będą o niej pamiętać, bo my na pewno tak.

  

Po wizycie w Auschwitz

Wymiana myśli pomiędzy gimnazjalistami...

Niesamowita seria

Kolejne młodzieżowe Mistrzostwo Polski w futsalu! 

Złoto dla czternastolatków!

Kolejny triumf w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w futsalu... 

Nagroda dla Wiktorii Berdys!

Nasza uczennica otrzymała Stypendium Prezesa Rady Ministrów...

Stypendium SMS Rekord

Zmiany w regulaminie...