r Koncepcja pracy szkoły

Koncepcja pracy SMS BTS Rekord

1. Połączyć naukę ze sportem. Wychowywać młodzież do szlachetnej rywalizacji. Rozbudzać radość z uczenia się i uprawiania sportu przez całe życie.

2. Rozbudzać ciekawość świata, uczyć świadomego i racjonalnego funkcjonowania w społeczeństwie.

3. Kształtować odpowiedzialność do pełnienia ról społecznych, wrażliwość dla osób lub grup odrzuconych, samotnych, cierpiących. Budować wolontariat.

Ogłoszenie wyników Konkursu na recenzję za wrzesień i październik!

Zwycięzcami Konkursu na recenzję we wrześniu oraz październiku zostają Dominika Chomiuk z klasy II LO oraz Sebastian Sikora z klasy I LO.

MARATON MATEMATYCZNY

W dniu 9 listopada odbył się w naszej szkole wieczorny maraton matematyczny.

NIEPODLEGŁY REKORD!

W dniu 9 listopada spotkaliśmy się, by uczcić setną rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę.

Powołany Oskar

Tak młody wiekiem „rekordzista” chyba nigdy wcześniej nie został dostrzeżony przez szkoleniowców Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Wycieczka klasy V do Energylandii

Dnia 19.10 br. odbyła się pierwsza wycieczka klasy 5 SP do parku rozrywki w Zatorze. Relacjonuje Kacper Drużbacki.