r Koncepcja pracy szkoły

Koncepcja pracy SMS BTS Rekord

1. Połączyć naukę ze sportem. Wychowywać młodzież do szlachetnej rywalizacji. Rozbudzać radość z uczenia się i uprawiania sportu przez całe życie.

2. Rozbudzać ciekawość świata, uczyć świadomego i racjonalnego funkcjonowania w społeczeństwie.

3. Kształtować odpowiedzialność do pełnienia ról społecznych, wrażliwość dla osób lub grup odrzuconych, samotnych, cierpiących. Budować wolontariat.

Rozpoczęcie roku szkolnego

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022 odbędzie się w najbliższą środę 1 września o godzinie 10:00 w hali sportowej. Zapraszamy!!!

Zmiany wysokości czesnego!

Informujemy, że po dwóch latach od ostatniej zmiany, Zarząd BTS "Rekord", na posiedzeniu w dniu 28 czerwca 2021 r., podjął decyzję o...

Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

25 czerwca 2021 r. w auli szkolenej odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2020/2021. Poniżej fotorelacja :-)

Wycieczki integracyjne

W ramach integracji ucznió - po dłuższej przerwie - wszystkie klasy naszej szkoły wybrały się z wychowawcami na wycieczki klasowe.

Zakończenie roku szkolnego maturzystów

Dnia 6 maja odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla klasy 3 liceum.